Home Competitie Archief Seizoen 2009 - 2010

 

Blauw Wit 1 Hoofdklasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Bavel 2 13 72 72 32 156 85 4589 3993

Shot 2 14 72 72 40 157 111 4978 4592
Blauw Wit 1 14 69 69 43 159 101 4906 4437
Geldrop 4 14 56 56 56 132 138 4885 4943
BCH 4 14 52 52 60 126 141 4754 4867
Robad 2 14 43 43 69 105 153 4409 4800
SVK 1 13 42 42 62 103 139 4062 4400
Geldrop 6 14 34 34 78 102 172 4719 5270

 

Blauw Wit 2 2e Klasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Goirle 1 10 60 60 20 128 46 3411 2650

Bas Moerings
Thomas Gabriels
Petra van Leeuwen
Kitty Jaspers
Anja de Hoon

Groene Ster 2 10 49 49 31 107 72 3357 2938
Blauw Wit 2 10 36 36 44 84 101 3293 3456
De Treffers 1 10 34 34 46 81 107 3318 3471
Hoeven 2 10 31 31 49 76 114 3185 3633
Robad 4 10 30 30 50 73 109 3021 3437

 

Blauw Wit 3 5e Klasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
BCBH 2 14 82 82 13 170 75 4703 3927

Drieschaar 2 14 70 70 42 153 101 4670 4269
BBV 4 13 69 69 35 151 82 4387 3643
Flying Shuttle 12 14 67 67 45 144 107 4610 4355
Blauw Wit 3 12 51 51 45 116 96 3936 3642
FST 4 13 33 33 71 79 151 3859 4267
Robad 9 10 31 31 49 67 105 2686 3168
Olympus 2 14 13 13 99 39 202 3315 4896

 

Blauw Wit 4 Klasse Jeugd A (U19)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Veghel U19-1 7 50 50 6 103 17 2410 1561

Geldrop U19-1 8 48 48 16 100 43 2757 2194
BCO U19-1 7 24 24 32 55 68 2163 2185
Blauw Wit U19-1 6 9 9 39 26 80 1589 2112
Koolrakkers U19-1 6 5 5 43 14 90 1241 2108

 

Blauw Wit 5 Klasse Jeugd B (U17)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Flying Shuttle U17-1 13 96 96 8 196 29 4596 2834

Reeshof U17-1 14 87 87 25 183 66 4759 3602
Zwaluwen U17-1 14 82 82 30 175 78 4785 3674
FST U17-1 14 55 55 57 124 128 4217 4375
Robad U17-2 13 35 35 69 86 145 3801 4310
Drunen U17-2 13 32 32 72 81 155 3675 4393
Shot U17-2 12 22 22 74 58 155 3074 4054
Blauw Wit U17-1 13 15 15 89 36 183 2734 4399

 

Blauw Wit 6 Klasse Jeugd C (U15)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Bever U15-1 10 71 71 9 144 21 3288 1954

Jurgen Knol
Danny Schuermans
Vince Zaat
Lisa Roovers
Iris Sacharias
Wendy Schuermans

Hirundo U15-1 10 51 51 29 108 66 3164 2762
Shot U15-1 9 32 32 40 72 86 2650 2833
De Meppers U15-1 10 32 32 48 73 106 2935 3153
Woodpecker U15-1 10 28 28 52 64 110 2738 3296
Blauw Wit U15-1 9 18 18 54 43 115 2269 3046

 

Blauw Wit 7 Klasse Jeugd D (U13)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Batho U13-1 12 79 79 17 164 41 4045 2608

Flying Shuttle U13-1 12 69 69 27 148 63 4012 3089
Gilze U13-1 12 64 64 32 135 73 3842 3057
Blauw Wit U13-1 11 55 55 33 115 74 3423 2887
High Speed U13-1 11 25 25 63 55 128 2609 3289
Shot U13-1 11 16 16 72 40 149 2214 3681
Woodpecker U13-1 11 12 12 76 26 155 2009 3543

 

Blauw Wit 8 Klasse Jeugd D (U13)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Zwaluwen U13-1 12 88 88 8 176 23 3992 2092

Flying Shuttle U13-2 12 68 68 28 146 66 3932 2944
Blauw Wit U13-2 12 51 51 45 109 101 3673 3598
FST U13-1 12 48 48 48 109 106 3579 3627
Drieschaar U13-1 11 36 36 52 82 112 2998 3541
Drunen U13-2 12 26 26 70 66 149 3056 4001
Woodpecker U13-2 11 11 11 77 28 159 2280 3707

 

 

Blauw Wit 9 Klasse Jeugd E (U11)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Tilburg U11-1 8 28 28 12 57 25 1574 1080

Flying Shuttle U11-1 8 28 28 12 58 25 1558 1148
Batho U11-1 8 27 27 13 54 30 1497 1263
Blauw Wit U11-1 8 13 13 27 27 57 1139 1593
De Meppers U11-1 8 4 4 36 13 72 995 1706