Home Competitie Archief Seizoen 2008 - 2009

 

Blauw Wit 1 1e Klasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
B.C.O. 2 13 84 84 20 177 61 4733 3641

Bart Op de Beke
Joost Verschuren
Martie Heynen
Yvonne Deijkers
Geraldine Melis

Blauw Wit 1 14 79 79 33 171 89 4901 4267
Flying Shuttle 7 13 60 60 44 134 107 4484 4157
Hiundo 1 14 57 57 55 133 127 4721 4639
Hoeven 1 14 55 55 57 127 132 4692 4742
Zwaluwen 4 14 48 48 64 123 144 4746 4874
De Meppers 1 14 35 35 77 90 169 4207 4994
Robad 3 14 22 22 90 64 190 3864 5034

 

Blauw Wit 3 Klasse Heren 3
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Veerkracht H1 12 78 78 18 160 46 4128 2937

Smash H2 12 69 69 27 148 66 4022 3335
Blauw Wit H1 12 65 65 31 137 71 3971 3342
Groene Ster H1 12 50 50 46 115 102 3890 3746
High Speed H1 12 36 36 60 82 132 3392 3944
FST H2 12 34 34 62 77 132 3351 3603
Poldersport H1 12 4 4 92 16 186 2326 4173

 

Blauw Wit B1 Klasse Jeugd B (U17)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Nuenen B1 11 68 68 20 148 50 3934 2787

Blauw Wit B1 12 65 65 31 138 75 4021 3335
Flying Shuttle B2 12 64 64 31 143 85 4314 3756
Alouette B2 12 57 57 39 126 88 3865 3416
Olympus B1 11 38 38 49 85 108 3122 3460
Shot B2 12 24 24 72 59 147 3047 3894
Robad B2 12 11 11 85 25 171 2298 3953

 

Blauw Wit C1 Klasse Jeugd C (U15)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
BCH C1 12 75 75 21 158 49 4049 2677

Reeshof C2 12 74 74 22 154 53 3995 3049
Blauw Wit C1 12 62 62 34 127 76 3663 3193
Alouette C1 12 50 50 46 109 104 3662 3740
Bavel C1 12 40 40 56 90 113 3440 3523
Nuenen C1 12 24 24 72 54 148 2965 3854
Shot C4 12 11 11 85 25 174 2199 3937

 

Blauw Wit C2 Klasse Jeugd C (U15)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Schijndel C1 12 66 66 30 145 72 4155 3339

Shot C2 12 62 62 34 135 82 3988 3509
Geldrop C3 12 61 61 35 138 79 4110 3476
Reeshof C1 12 51 51 45 116 104 3862 3827
Blauw Wit C2 12 46 46 50 104 118 3908 3809
Tilburg C1 12 35 35 61 84 138 3521 4183
Ehv C2 12 15 15 81 38 167 2675 4076

 

Blauw Wit C3 Klasse Jeugd C (U15)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Reeshof C3 12 69 69 27 153 73 4350 3459

BVC C2 12 61 61 35 131 83 3904 3430
Veghel C1 12 56 56 40 126 98 4093 3839
Hirundo C1 12 54 54 42 123 96 4000 3469
Scarabee C1 12 53 53 43 120 98 3759 3602
Eersel C1 12 35 35 61 84 132 3405 3963
Blauw Wit C3 12 8 8 88 21 178 2335 4084

 

Blauw Wit C4 Klasse Jeugd C (U15)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Drunen C1 12 84 84 12 172 30 4104 2362

Sander van de Kar
Robert Lubbers
Lisa Roovers
Iris Sacharias

Reeshof C5 12 79 79 17 164 37 3971 2457
Bever C2 12 57 57 39 124 91 3901 3346
FST C1 12 56 56 40 116 89 3539 3183
Hirundo C2 12 30 30 66 65 139 2841 3649
Blauw Wit C4 12 18 18 78 43 157 2397 3864
CBH C1 12 12 12 84 31 172 2211 4103

 

Blauw Wit E1 Klasse Jeugd E (U11)
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Blauw Wit E1 8 52 52 12 106 26 2568 1708

Pjotr Dominicus
Bram van Gaans
Jens Rokx
Remi Ibrahima
Carlijn Serno

Flying Shuttle E1 8 48 48 16 98 34 2543 1814
De Meppers E1 8 32 32 32 68 68 2310 2230
Batho E1 8 19 19 45 41 98 2052 2596
High Speed E1 8 9 9 55 25 112 1614 2739