Home Competitie Archief Seizoen 2007 - 2008

 

Blauw Wit 1 1e Klasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Flying Shuttle 7 10 59 59 21 127 56 3520 2924

Bart Op de Beke
Frank Verschuren
Martie Heynen
Yvonne Deijkers
Geraldine Melis

Blauw Wit 1 10 57 57 23 126 59 3553 2927
Hoeven 1 10 51 51 29 114 75 3595 3195
Zwaluwen 5 10 33 33 47 82 103 3142 3419
Robad 3 10 22 22 58 57 128 2950 3612
BCH 5 10 18 18 62 49 134 2986 3599

 

Blauw Wit 2 4e Klasse District
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Hilvarenbeek 3 12 72 72 24 152 67 4248 3619

Wesley van Beers
Edo Knoppert
Mira van Broekhoven
Esther Heynen

Drieschaar 1 12 62 62 34 138 82 4128 3478
Blauw Wit 2 12 61 61 35 138 90 4199 3944
Batho 1 12 50 50 46 115 107 4033 3922
BBV 3 12 46 46 50 106 117 3909 4030
De Treffers 2 12 35 35 61 90 134 3868 4194
Robad 8 12 10 10 86 38 180 3206 4404

 

Blauw Wit 3 Klasse Heren 2
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
De Bever HB1 14 88 88 24 186 64 4918 3846

Gilze HB1 14 81 81 31 175 78 4884 3940
Drunen HB1 13 79 79 25 168 66 4514 3676
De Veste HB1 14 60 60 51 139 118 4670 4397
BCBH HB1 12 55 55 41 123 101 4160 3899
Zidewinde HB1 14 30 30 82 73 173 3710 4831
Blauw Wit HB1 13 27 27 76 70 161 3665 4363
Shot HB1 14 11 11 101 36 209 3428 4997

 

Blauw Wit C1 Klasse Jeugd C
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Flying Shuttle C1 10 68 68 11 139 29 3439 2292

Gilze C1 10 60 60 20 127 52 3513 2807
BC Veghel C3 10 52 52 27 113 63 3335 2848
Olympus C1 10 31 31 49 74 104 2963 3230
B.C.O. C1 10 21 21 59 46 125 2421 3297
Blauw Wit C1 10 7 7 73 22 148 2221 3418

 

Blauw Wit D1 Klasse Jeugd D
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Zwaluwen D1 12 80 80 16 168 45 4181 2647

Flying Shuttle D1 12 79 79 17 165 46 4068 2822
Robad D1 12 54 54 42 119 96 3743 3600
Blauw Wit D1 12 44 44 52 101 118 3732 3844
De Bever D2 12 35 35 61 84 132 3419 4006
Olympus D1 12 26 26 70 60 152 3000 4075
Shot D2 12 18 18 78 23 161 3019 4168

 

Blauw Wit E1 Klasse Jeugd E
Wedstrijden Games Punten
Teams Gespeeld Punten Winst Verlies Winst Verlies Winst Verlies
Robad E1 10 71 71 9 148 27 3557 2021

Jens Rokx
Jurgen Knol
Jamie Potters
Remi Ibrahima
Carlijn Serno

Flying Shuttle E1 10 58 58 22 121 53 3306 2484
Zwaluwen E1 10 47 47 33 104 78 3206 2880
Batho E1 10 40 40 40 86 89 2797 2984
Blauw Wit E1 10 16 16 64 42 132 2427 3415
Geldrop E2 10 8 8 72 25 147 2022 3531